اولین استارت فروشگاه اینترنتی بابونه در سال 1386 با عرضه انواع محصولات گیاهی، آرایشی و بهداشتی زده شد و از ابتدا تاکنون همواره سعی ما بر این بوده که تنوع و دسته بندی محصولات را گسترده تر کنیم. علاوه بر آن یکی دیگر از اهداف ما در فروشگاه اینترنتی بابونه این بوده است که محصولات را در کوتاه ترین زمان و از طریق ساده ترین روش بدست مشتریان گرامی برسانیم. 

وجود معضلاتی همچون قاچاق کالا، فروش کالاهای تقلبی، آلودگی هوا، کمبود وقت، مشکلات تردد، واسطه گری و هزاران مشکل دیگر از این قبیل از جمله الزاماتی هستند که همواره مد نظر ما بوده و همکاران ما را ترقیب به فعالیت در فروشگاه اینترنتی بابونه میکند.

فروشگاه بابونه در ابتدا فعالیت خود بصورت جزئی تنها با ارتباط در رسانه های مجازی اقدام به فروش محصولات نمود و پس از مدت چند ما ضمن دریافت مجوز های لازم فروش خود را بصورت گسترده تر آغاز نمود.

ایده فروش محصولات از طریق سایت اینترنتی در سال اول فعالیت این فروشگاه به وقوع پیوست. پس از آن ایده ها و برنامه های دیگری از قبیل فروش محصول از سایر روش های غیر حضوری و بکار گیری روش های سریع حمل و نقل از سایر اهدافی هستند که همکاران ما در این فروشگاه به آن اندیشیده و امید بر آن است که این اهداف در ماه های جاری تحقق یابند.

خدمات و تمامی فعالیت های این فروشگاه مختص قشر یا گروه خاصی نبوده و شامل حال عموم مردم کشور میگردد. خدمات ما شامل مشاوره محصولی، فروش کالا، ارسال و تحویل کالا و در صورت نیاز پیگیری گارنتی کالا های معیوب بفروش رفته می باشد. 

فروشگاه اینترنتی بابونه همواره آماده همکاری با سایر سازمان ها و تشکل ها می باشد و آمادگی خود را جهت برقراری ارتباط کاری اعلام می دارد.

سعی ما در فروشگاه اینترنتی بابونه بر این است که با تکیه بر منابع محدود خود و یاری خداوند متعال اسباب اسایش عموم و بهترین روش های خدمت رسانی به جامعه را محیا و بکار گیریم.