آیا کالاهایی که در سایت فروشگاه بابونه بفروش می رسد اصل هستند؟

در سایت فروشگاه بابونه کالاهای زیادی را مشاهده می کنید که روز به روز به تعداد آنها اضافه تر خواهد شد.  ، برای حفظ تنوع کالایی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تمامی کالا ها بصورت مستقیم از کارخانه یا نماینده رسمی آنها تهیه و توزیع می شود. بنابر این چنانچه مشکلی در کیفیت یا تاثیر گذاری برخی از کالا ها وجود داشته باشد بعلت تقلبی یا غیر اصل بودن آنها نیست.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت فروشگاه بابونه توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از ظاهر و کیفیت و تاثیرگذاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و فروشگاه بابونه هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه بابونه عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در سایت فروشگاه بابونه به فروش نمی‌رسد.

از این رو است که فروشگاه بابونه اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

توجه:

شما می توانید قوانین و شرایط استفاده از گارانتی و عودت کالا را در این بخش مشاهده فرمایید.